O mnie

Czas czytania: 1 min

Cześć! Mam na imię Natalia i prowadzę bloga nataliana.pl od sierpnia 2012 roku. Pomysł na bloga powstał, kiedy wyjeżdżałam na wymianę studencką do Finlandii – chciałam by moja rodzina i przyjaciele mogli w łatwy sposób śledzić co u mnie słychać. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem także wśród osób, które nie znały mnie osobiście, postanowiłam więc kontynuować pisanie również po powrocie.

Na blogu najczęściej poruszam tematy dotyczące dwóch głównych zagadnień: podróżowania (tanie podróże, architektura, miasta) oraz psychologii (motywacja, sukces, szczęście). Uważam, że wszystkie te tematy można ująć jedną klamrą i mottem przewodnim – żyj z pasją! Chodzi przecież o to, by niezależnie od tego co się robi, robić to z sercem i czerpać z tego radość.

Mam nadzieję, że zamieszczone tu artykuły będą dla Ciebie przyjemną lekturą, a może i inspiracją. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, zadać pytanie, dodać coś lub zaproponować współpracę – pisz śmiało na adres: kontakt@nataliana.pl. Dziękuję za odwiedziny na blogu!