Wszystko co dobre szybko się kończy…

Czas czytania: 1 min

W piątek wracam do Polski. Część przyjaciół już się rozjechało, ale największe dla mnie pożegnania czekają mnie dzisiaj. Oczywiście jest wiele powodów dla których cieszę się na powrót – przede wszystkim spotkania z najbliższymi za którymi się bardzo stęskniłam. Jednak cały pobyt tutaj był niesamowity pod milion różnych względów, poznałam wspaniałych ludzi, a przechodząc wspólnie przez taką przygodę jak my człowiek zaprzyjaźnia się dużo szybciej niż normalnie. A teraz znów będziemy tysiące kilometrów od siebie…Tak więc jednym słowem emocji jest wiele, radość miesza się ze smutkiem i człowiek już sam się w tym gubi. Jednak jedno jest pewne – to były niesamowite 4 miesiące, które wywarły ogromny wpływ na moje życie i nic już nie będzie takie samo (będzie lepsze oczywiście haha). Zapraszam was dziś na obejrzenie dwóch filmów. Pierwszy to montaż zdjęć Oulu, tego przepięknego miasta, w którym przyszło mi szczęśliwie żyć przez ostatnich kilka miesięcy…Jest to zdecydowanie jedno z moich ukochanych miejsc na świecie.

Drugi film to kompilacja zdjęć z moimi najbliższymi, bliskimi i dalszymi znajomymi, wspomnienie naszych pierwszych i ostatnich spotkań i wszystkich niesamowitych chwil spędzonych razem. Również serdecznie zapraszam.

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera

* indicates required
  • Pagaj-ka

    Wielka szkoda, że blog dobiega końca. Bardzo lubiłam tu zaglądać 🙂

    • dzięki za dobre słowo 🙂 w nastepnej notce mam zamiar ogłosić, że blog będzie kontynuowany 🙂 faktem jest, że pisanie o tym co się dzieje w Bydgoszczy pewnie nei jest tak interesujące jak życie w Finlandii ale jesli lubisz zaglądać to zapraszam by robić to dalej 🙂